Haberler

19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN !

Atatürk ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 101 inci Yıl Dönümü Kutlu Olsun. Her yıl olduğu gibi bu yılda coşkuyla kutlanacak gençlik bayramımızı koronavirüs nedeniyle evde kutlayacağız , sosyal platformların hazırlamış olduğu kutlama saat :  19:19 da  balkonlarda başlayacak….

Mustafa Kemal ATATÜRK  ün gençliğe armağan ettiği bu bayram ile ulusun bağımsızlığı ve birliğini büyük bir coşku ve minnetle tekrar yad etmiş olacağız.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 19 MAYIS 1919 da Samsun a hareket etmesiyle başlayan Milli Mücadele tüm Yurtta ve Ulus ta benimsenmiş tarih sahnesinde ders olarak hatırlanmaya devam edecektir.

Türk Milletinin Milli Mücadelede gösterdiği inanç ve vatanperverliğin yegane hatırlanacağı , ulus un  bağımsızlığını kazanması için verilen milli mücadele  dünya milletlerine örnek olmuştur.

Mustafa Kemal ATATÜRK ün 19 MAYIS MESAJLARI

“Gençler, Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz… benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.”

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Saygılarımızla Otomakinist

Cihan Usta
Otomakinist ototamir,bakım,yedekparçalarla ilgili bilgi sitesi olarak tasarlanmış ve tamamen sürücülere ve ustalara hitap eden bir haber sitesi olarak siz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.
https://www.otomakinist.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir