OTO ARIZALARI TOYOTA

Her Toyota Sahibinin Bilmesi Gereken Sorunlar ?

AŞIRI YAĞ YAKMA PROBLEMİ

Toyota Corolla 2009 model yılı 10’uncu nesildir. Ekonomik olarak cüzdanınız açısından uygun fiyata yakıt doldurabilirsiniz, çok yönlülük ve ekonomik olmak gibi birçok iyi nedenler için çok popüler bir modeldir.

Carcomplaints.com’a göre , Corolla 2009 modeli en fazla şikayet aldığını ve bu aracın en kötü sorunun aşırı yağ tüketimini çevreleyen bir sorun olduğunu belirtmiştir.

KABİN ALANINA SU SIZMASI OLABİLİR ?

Rav4, Toyota’nın CUV veya Compact Utility Vehicle olarak sınıflandırılabilir

“Rav”, Rekreasyonel Aktivite Aracı anlamına gelir (kampçılık, yürüyüş, snowboard) aktiviteleri için tercih edilen araçlardan biridir.

Carcomplaints.com’a göre , aracın kabinine su / yağmur sızması ihtimali ile ilgili bir sorun var. Bu büyük olasılıkla hatalı bir kapı contasından kaynaklanmaktadır.

YEDEK LASTİK HAVA BASINCININ YANLIŞ OLMASI

Hafta sonu tatilinizi güzel bir dağ evinde geçirmek için yola çıktınız ve yolda lastiğinizin patlaması istemeyeceğiniz olayların başında gelir.

Maalesef 2017 Corolla bazı sahipleri Toyota, 2017 Corolla ile yedek lastikteki hatalı lastik basıncı sorunlarından dolayı yeterince sorun yaşadı. 

ARAÇ İÇİNDE AŞIRI RÜZGAR SESİ

Bu ıslık sesi nerden geliyor acaba diyerek aracın içinde seyir halindeyken sesin geldiği yeri aramaya odaklanırsınız,bun can sıkıcı ses Toyota’nın 2017 model High Lander modellerinde görülmektedir.

Yotanation.com’a  göre araç sahipleri yolcu camı alanından gelen ıslık sesi duyuyorlar

Bu konu, üst düzey bir SUV için sessiz bir kabin deneyiminin ne olması gerektiğinin tam bir zıt senaryosudur.

Cihan Usta
Otomakinist ototamir,bakım,yedekparçalarla ilgili bilgi sitesi olarak tasarlanmış ve tamamen sürücülere ve ustalara hitap eden bir haber sitesi olarak siz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.
https://www.otomakinist.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir